KONST / Litografier / Färglitografi 14769171
nr 1476 9171
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, daterad 1977. Färglitografi, bildmått: 53x64cm, yttermått inklusive ram: 69x80cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:02:52
20/6 18:21:17
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson